Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pussycat Dolls imaju novu članicu - Victoriju Beckham

Go down 
Autor/icaPoruka
Drama Queen
tipkam k'o teta za šalterom
tipkam k'o teta za šalterom
Drama Queen


Broj postova : 311
Age : 28
Location : Rijeka
Registration date : 14.08.2007

Pussycat Dolls imaju novu članicu - Victoriju Beckham Empty
PostajNaslov: Pussycat Dolls imaju novu članicu - Victoriju Beckham   Pussycat Dolls imaju novu članicu - Victoriju Beckham Emptypon ruj 24, 2007 11:05 pm

NAKON Christine Aguilere, Britney Spears i Carmen Electre koje su nakratko zaplesale s atraktivnom grupom, isto će učiniti i sveprisutna Posh, i to na nekoliko koncerata u SAD-u, kako bi se, kaže, "približila tamošnjoj publici". Što o tom misle Spice Girls, s kojima uskoro kreće na turneju, nije poznato, no Pussycat Dolls oduševljene su novom slavnom članicom.

Unatoč činjenici da je proglašena najviše precijenjenom osobom u Americi, a njen je dekolte proglašen najružnijim, Victoriji i dalje stižu poslovne ponude. Dok je sa suprugom Davidom ručala u restoranu Mirabelle u los Angelesu, prišle su joj članice grupe Pussycat Dolls i ponudile joj suradnju. Navodno je žele u grupi otkad se doselila u Los Angeles, a neke od članica obožavaju je od malih nogu.


"Kad sam imala 14 godina, mama mi je kupila Posh lutku, jer je ona moja omiljena Spiceica. Još uvijek je imam i ponijet ću je na njihov koncert u Los Angelesu, kako bi mi ju je potpisala. Usto, još uvijek radim na svojim Posh pozama", priznaje 25-godišnja Jessica Sutta, članica Pussycat Dollsa.

Od slavnih gošći koje su nastupale s grupom, u njihovim se redovima najduže zadržala Carmen Electra, koja ih je napustila kad su se pojavile šanse za njezin "glazbeni povratak". Sa Christinom Aguilerom nastupale su na svjetskoj turneji, a kuda će s Victorijom, koja je prije medijske afirmacije radila kao plesačica, još nije objavljeno.
[Vrh] Go down
https://christinaaguilera.forumcroatian.com
 
Pussycat Dolls imaju novu članicu - Victoriju Beckham
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Celebrity :: Novosti-
Forum(o)Bir: