Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Cosmo; Xtinin intervju

Go down 
Autor/icaPoruka
Drama Queen
tipkam k'o teta za šalterom
tipkam k'o teta za šalterom
Drama Queen


Broj postova : 311
Age : 28
Location : Rijeka
Registration date : 14.08.2007

Cosmo; Xtinin intervju Empty
PostajNaslov: Cosmo; Xtinin intervju   Cosmo; Xtinin intervju Emptyuto ruj 25, 2007 9:42 am

Ako se tvoj prvi album smatra debijem, drugi buntovničkim, kako bi okarakterizirala ovaj?
„Back to Basic“ slavi moju sreću. Desilo mi se pregršt lijepih stvari u životu. Sa Jordanom sam četiri godine i smatram ga najboljim prijateljem na svijetu. Uz njega sam pronašla svoj mir. Zadovoljna sam svojim životom i konačno sam pronašla mjesto gde se osjećam opušteno i gdje mogu uživati. Čak i pjesme koje govore o bolnim temama poput „Oh, Mother“ imaju pozitivan obrat.

„Oh, Mother“ govori o nasilničkom ponašanju tvog oca prema tvojoj majci. Koliko se odrastanje u takvim okolnostima odrazilo na stvari koje si kasnije činila u životu?
Ne mislim da je utjecalo na moje veze. Ne spadam u grupu onih koji neprestano upadaju u odnose u kojima su žrtve, niti sam tražila agresivne muškarce. No, ovo je utjecalo na moju karijeru - bila sam odlučna da pod svaku cijenu uspijem i da se nikada više ne osjetim bespomoćno.

Da li je teško potpuno se otvoriti pred publikom?
Teško je, ali ima terapeutsko djelovanje. Ponekad kada čujem nježne stihove, zagrcnem se. Zato drugi glazbenici rijetko snimaju takve pjesme - teško je toliko se otvoriti pred publikom.

Otkud toliko jazz ritmova na ovom albumu?
Moje odrastanje je bilo bolno, pa sam uvijek naginjala blues, jazz i soul pjevačicama i poistovječivala se sa njihovim sjetnim glasovima i muzikom.

Cosmo; Xtinin intervju Normal_advocatephotoshoot2

Zašto je pjesma „Save Me From Myself“ posvecena Jordanu?
Pomogao mi je da zalijećim mnoge rane. Ova pjesma jednostavno govori o osobi koja je u stanju da vas izvuce iz najtamnijih kutaka i negativnih raspoloženja. Tjera vas da sve vidite i doživite na lijepši način.

U braku ste godinu dana. Kažu da je upravo to najteža godina zajedničkog života. Slažete li se?
Da, mislim da je. Možete biti zatečeni i razočarani nekim stvarima u prvoj godini. Mislim da je najveći problem to što očekujete da sve bude savršeno i ništa ne krene po zlu. No, Jordan i ja imamo jaku vezu. Spremna sam s njim ostariti, a oboje smo spremni i na uspone i na padove.

Cosmo; Xtinin intervju Normal_matthiasphotoshoot1

Da li Jordanu smeta tvoj uspjeh?
Ne. On je uostalom potpuno nezainteresovan za „svijetla reflektora“: ne pokušava snimiti album, niti želi biti na naslovnicama magazina. Potpuno me podržava, ali i sam ima svoje ciljeve i ambicije.

Vidite li sebe kao i svaki drugi par?
Naravno. Volimo zajedno ostati kod kuće, da on priprema meso, a ja da sijeckam krumpir i radim salatu. Uživamo i u golišavim nedeljama. Ostanemo po cijeli dan u krevetu i uživamo u svemu onome u čemu bi trebali uživati muž i žena. Važno je dovoljno se posvetiti svom partneru i „stvarati“ vezu.

Koja je najhrabrija stvar koju si napravila u karijeri?
Nosila sam kožne kaubojske navlake za pantalone. Drago mi je što sam to učinila u vrijeme kada sam to mogla sebi dopustiti. Nisam sigurna da bih to mogla i sada.

Osjećaš li se samouvjereno po pitanju svog tijela?
Što si stariji to postaješ sve sigurniji, no ipak postoje teški trenuci, na primjer, kada sam u PMS-u i sva natečena.

Jedeš li zdravu hranu i vježbaš li?
Volim brzu hranu, mada se trudim hraniti što zdravije. Počela sam raditi sa privatnim trenerom i to ponajviše na jačanju mišića. Tokom protekle godine dok sam snimala album svaki dan sam vježbala po sat i pol. Ne volim to govoriti, ali mislim da je dosta toga vezano za genetiku i metabolizam.


Pokušavaš li novom pjesmom „Still Dirty“ reći ljudima da se ne zavaravaju tvojim novim glamuroznim izgledom?
Ma, to je samo moj odgovor natpisima u novinama, a povodom mog novog imidža. „Promenila je izgled zato što se zaljubila!“ Ovakvi naslovi me samo tjeraju na smijeh. Seksualnost ce uvijek biti jedan od načina na koji pokušavam sebe predstaviti profesionalno. Mislim da se nijedna žena ne bi trebala plašiti svoje seksualnosti. Naprotiv - treba biti samouvjerena i pokazati svoje tijelo na način na koji želi.

Jesi li ikada pala na lošeg momka?
Jesam. Pogriješila bih ako bih rekla da svaka djevojka prolazi kroz sličnu fazu. Ja definitivno volim tetovaže i piercing. Sa Jordanom je bila druga stvar... nije imao ni jedno ni drugo. Svoju prvu tetovažu napravio je kao vjenčani poklon za mene - „Uvijek ću te voljeti“ na hebrejskom. Za uzvrat ja sam istetovirala „Pripadam njemu, a on meni“. Uz to dala sam mu i knjigu koju sam nazvala „Naša ljubav viđena mojim očima“. To je dnevnik pun pjesama, fotografija i tekstova koji sam vodila od trenutka našeg poznanstva, pa do dana našeg vjenčanja.

Cosmo; Xtinin intervju 01christina-a_dot_net-2006_Robert_E

Šta te zabavlja?
Volim stolni tenis i volim ići u shoping kada god za to imam vremena. Obično to umjesto mene čini asistent i to je totalno bezveze.

Kojoj pjevacici se diviš?
Smatram da Kelly Clarkson ima moćan glas. Sviđa mi se i Alica Keys sa svojim cool tonovima.

Mnogi glazbenici su se okušali i na filmskom platnu. Imaš li takvo nešto u planu?
Želim početi ozbiljno proučavati neke scenarije. No, ne bih voljela to učiniti samo da bih učinila. Mnogi koji su prešli u filmsku industriju prilično su se „igrali“. Ja želim glumiti. Ne mora to biti najveća uloga na svijetu u najboljem mogućem filmu.

Misliš li da si propustila nešto odrastajući pod svijetlima reflektora?
To je ono što sam oduvijek željela. Da nisam počela u vrijeme kada jesam, danas se vjerovatno ne bih bavila ovim.

by:http://vedrana24507.bloger.hr/

Cosmo; Xtinin intervju 10nhvgh
[Vrh] Go down
https://christinaaguilera.forumcroatian.com
 
Cosmo; Xtinin intervju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» najnoviji intervju :)
» Intervju iz Glorije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Christina Aguilera :: Novosti-
Forum(o)Bir: