Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Moj Dnevnik

Go down 
+2
Drama Queen
Milana
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Drama Queen
tipkam k'o teta za šalterom
tipkam k'o teta za šalterom
Drama Queen


Broj postova : 311
Age : 28
Location : Rijeka
Registration date : 14.08.2007

Moj Dnevnik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj Dnevnik   Moj Dnevnik - Page 2 Emptypet pro 28, 2007 11:31 pm

da....
[Vrh] Go down
https://christinaaguilera.forumcroatian.com
Milana
Candyman
Candyman
Milana


Broj postova : 40
Registration date : 04.11.2007

Moj Dnevnik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj Dnevnik   Moj Dnevnik - Page 2 Emptysub pro 29, 2007 4:55 pm

ok...počeli su praznici....super....
ali svejedno imam neki osjećaj praznoće....
kao da još idem u školu i da me svi još muče....
nije ni čudo kad za zadaću iz matke imam 50 zadataka...i to još prek praznika....
mrzim tog profesora....jadan je....
ugl.neću sad o školi jer jedva sma čekala da završi i sad kad je završila ja i dalje brijem o njoj....

jedan od većih problema moje današnjeice je ovaj...dečko me navodno vara
moja frendica ga je uhvatila na klizalištu s dve ženske....jednu je učio klizat (ok!) a drugu je držao za ruku....i jedina osoba koja zna jel to bilo prijateljski ili pak nešto veće je miljama daleko...u Njemačkoj...
mrzim njemačku...uvijek sam ju mrzila...

kaj da vam još kažem.....
čujemo se....
[Vrh] Go down
Natica...
Ain't No Other
Ain't No Other
Natica...


Broj postova : 97
Age : 29
Location : Niš, Srbija
Registration date : 15.08.2007

Moj Dnevnik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj Dnevnik   Moj Dnevnik - Page 2 Emptyned pro 30, 2007 3:43 am



Zadnja promjena: ; ned pro 30, 2007 6:12 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://britney.blog.ba
Drama Queen
tipkam k'o teta za šalterom
tipkam k'o teta za šalterom
Drama Queen


Broj postova : 311
Age : 28
Location : Rijeka
Registration date : 14.08.2007

Moj Dnevnik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj Dnevnik   Moj Dnevnik - Page 2 Emptyned pro 30, 2007 3:07 pm

Nata the BITCH! je napisao/la:
Svadje i co.

Ja živim u stanu sa majkom, ocem i bratom. Nismo nešto bogzna koliko bogati već imamo koliko toliko novca mesečno da prevživimo i da se ponekad častimo nekim mobilnim telefo0nom ili nekom drugom sitnicom. U mojoj kući su otac, majka i brat pušači. Ponekad vole i da popiju. Ja se toga najviše gadim. Cigaretu ne bih u ruku uhvatilam, a alkohol ne bih ni pomirisala. Ove večeri sam se suprotstavila svojoj majci koja je večeras malo popila i bila je onako pripita. Rekla sam joj "Kako nemamo novac, a ona ide sa ocem i troši ga u kafanu." Nju je to zaista pogodilo i rekla mi je svašta. To se sve desilo na putu do kuće. Bilo mi je malo krivo i mislila sam da je potrebno da joj se izvinim međutim, shvatila sam da nije pravi trenutak za to. Do malo pre sam pričala sa ocem koji me jeohrbrivao i isto to mi savetovao, dok bi ona po nekad upadala u sobu i drala se na mog oca govoreći mu "kako ne treba da razgovara sa mnom". Mene je to zaista povredilo i smatram da ne trebam da joj se izvinim. Obično posle takvih večeri se moja majka posvađa ili sa mnom ili sa mojim ocem.

Stvarno ne zanam kako da postupim i šta je potrebno da uradim? Molim vas pomozite mi.....
mislim da ti nisi kriva,ali ipak joj se ispričaj da budete u dobrim odnosima
[Vrh] Go down
https://christinaaguilera.forumcroatian.com
Drama Queen
tipkam k'o teta za šalterom
tipkam k'o teta za šalterom
Drama Queen


Broj postova : 311
Age : 28
Location : Rijeka
Registration date : 14.08.2007

Moj Dnevnik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj Dnevnik   Moj Dnevnik - Page 2 Emptyned pro 30, 2007 3:09 pm

Milana je napisao/la:
ok...počeli su praznici....super....
ali svejedno imam neki osjećaj praznoće....
kao da još idem u školu i da me svi još muče....
nije ni čudo kad za zadaću iz matke imam 50 zadataka...i to još prek praznika....
mrzim tog profesora....jadan je....
ugl.neću sad o školi jer jedva sma čekala da završi i sad kad je završila ja i dalje brijem o njoj....

jedan od većih problema moje današnjeice je ovaj...dečko me navodno vara
moja frendica ga je uhvatila na klizalištu s dve ženske....jednu je učio klizat (ok!) a drugu je držao za ruku....i jedina osoba koja zna jel to bilo prijateljski ili pak nešto veće je miljama daleko...u Njemačkoj...
mrzim njemačku...uvijek sam ju mrzila...

kaj da vam još kažem.....
čujemo se....
imamo još 2 tjednna,a ono proći će kao 3 danas Evil or Very Mad .Ovo s dečkom sama provjeri,ne vjerujej frendici jer ti možda nije frendica
[Vrh] Go down
https://christinaaguilera.forumcroatian.com
Lenochka
Genie In A Bottle
Genie In A Bottle
Lenochka


Broj postova : 16
Registration date : 10.01.2008

Moj Dnevnik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj Dnevnik   Moj Dnevnik - Page 2 Emptysub oľu 08, 2008 5:46 pm

ala koliko je ovo staro..... Razz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moj Dnevnik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moj Dnevnik   Moj Dnevnik - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Moj Dnevnik
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Članovi foruma :: Vaš online dnevnik-
Forum(o)Bir: