Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ja i moj bivsi decko...

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Natica...
Ain't No Other
Ain't No Other
Natica...


Broj postova : 97
Age : 29
Location : Niš, Srbija
Registration date : 15.08.2007

Ja i moj bivsi decko... Empty
PostajNaslov: Ja i moj bivsi decko...   Ja i moj bivsi decko... Emptysub pro 29, 2007 1:27 am

Kao što sam vam već ispričala... Smuvala sam se sa onim dečkom. Bili smo u vezi 1 mesec i 20 dana.. NAkon toga nastala ej svađa i ja sam mu raskinula... Već duže od tri meseca sam ja ponovo zaljubljena, međutim kako ga nisam videla od oktobra, meni su osećanja počela da slabe.. Svake večeri kada izađem aj se nadam da ću ga ponovo sresti i da ću ponovo biti s njim affraid ... Šta da radim? Kako najlakše da ga zaborravim?
[Vrh] Go down
http://britney.blog.ba
Drama Queen
tipkam k'o teta za šalterom
tipkam k'o teta za šalterom
Drama Queen


Broj postova : 311
Age : 28
Location : Rijeka
Registration date : 14.08.2007

Ja i moj bivsi decko... Empty
PostajNaslov: Re: Ja i moj bivsi decko...   Ja i moj bivsi decko... Emptysub pro 29, 2007 2:57 pm

nađi si drugog
[Vrh] Go down
https://christinaaguilera.forumcroatian.com
Lenochka
Genie In A Bottle
Genie In A Bottle
Lenochka


Broj postova : 16
Registration date : 10.01.2008

Ja i moj bivsi decko... Empty
PostajNaslov: Re: Ja i moj bivsi decko...   Ja i moj bivsi decko... Emptysub sij 12, 2008 2:43 pm

znam kako je kad svake noći izađeš i nadaš se njemu...znam kako je teško...
ako on nije zainteresiran za drugi pokušaj tu nema pomoći..možda mu trenutno možeš biti samo prijateljica...pokušaj mu se pomalo približavati,ali ne jako napadno..neka shvati da može se osloniti na tebe da barem vaše prijateljstvo nije propalo....
ako tako padne na tebe,možda onda ima nad za ponovnu ljubav
[Vrh] Go down
Natica...
Ain't No Other
Ain't No Other
Natica...


Broj postova : 97
Age : 29
Location : Niš, Srbija
Registration date : 15.08.2007

Ja i moj bivsi decko... Empty
PostajNaslov: Re: Ja i moj bivsi decko...   Ja i moj bivsi decko... Emptypon sij 14, 2008 7:47 pm

Lenochka je napisao/la:
znam kako je kad svake noći izađeš i nadaš se njemu...znam kako je teško...
ako on nije zainteresiran za drugi pokušaj tu nema pomoći..možda mu trenutno možeš biti samo prijateljica...pokušaj mu se pomalo približavati,ali ne jako napadno..neka shvati da može se osloniti na tebe da barem vaše prijateljstvo nije propalo....
ako tako padne na tebe,možda onda ima nad za ponovnu ljubav

Sada smo ponovo prijatelji, ja sam mu poslala poruku za Novu Godinu i on mi se tu izvinio.. I pomirili smo se i nastaviali prijateljstvo.. I to mi je pomoglo da se odljubim od njega, ali ne kazem da mi se ne svidja Surprised
[Vrh] Go down
http://britney.blog.ba
Lenochka
Genie In A Bottle
Genie In A Bottle
Lenochka


Broj postova : 16
Registration date : 10.01.2008

Ja i moj bivsi decko... Empty
PostajNaslov: Re: Ja i moj bivsi decko...   Ja i moj bivsi decko... Emptysub oľu 08, 2008 5:39 pm

bar se bolje osjećaš nego prije,a i lakše ti je
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ja i moj bivsi decko... Empty
PostajNaslov: Re: Ja i moj bivsi decko...   Ja i moj bivsi decko... Empty

[Vrh] Go down
 
Ja i moj bivsi decko...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Članovi foruma :: Ljubav-
Forum(o)Bir: