Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Umjesto Britney,pjeva druga žena?

Go down 
Autor/icaPoruka
meg
Ain't No Other
Ain't No Other
meg


Broj postova : 89
Age : 34
Location : Rijeka
Registration date : 11.09.2007

Umjesto Britney,pjeva druga žena? Empty
PostajNaslov: Umjesto Britney,pjeva druga žena?   Umjesto Britney,pjeva druga žena? Emptyned oľu 30, 2008 5:26 pm

Najgore čuvana tajna showbiza je otkrivena. Legendarni Henry Rollins otkrio je kako hitići 'nove' Britney Spears nisu plod njenih vokalnih sposobnosti već druge, starije žene.


Britney Spears koja je u svojem ludilu demonstrirala cijelu lepezu glasova, od dječjeg do onog s britanskim naglaskom, ima problema s vraćanjem vlastitom 'dobrom glasu', a ne samo nekadašnjem seksi teen izgledu.

Prema tvrdnjama punk-legende Henryja Rollinsa, pjesme s novog albuma nije otpjevala sama, već uz veliku pomoć tehnologije i druge žene.

"Došla je ta crna ženska i otpjevala svoje, a Britney poslije pjeva preko toga, pa potom to umiksavaju. Doznao sam to od jednog tehničara. Nije ona tako loša pjevačica, nego jednostavno nema taj osjećaj za glazbu", rekao je Rollins na svom radijskom talk-showu.


U međuvremenu je Britney uspješno zakoračila na male ekrane, osvojivši gledatelje i kritiku gostovanjem u sitcomu How I Met Your Mother, kojem je zbog svoje epizodne uloge priskrbila impresivnih tri milijuna dodatnih gledatelja.
skinuto s net.hr

Moj komentar: Znala sam da je to tako...Mislim ,svatko tko ima bar malo sluha i kuži se u glazbu,shvati da ona baš i ne zna pjevat te kako je njezin novi album čista robotika...
A ovo u vezi pjevanja te druge žense..mislim da se to vrlo dobro 'kuži' u pjesmi BOdy and Soul...
Pjesma (bar koliko ja znam) nije uvrštena na album,ali je bila procurila na internet kao i ostale pjesme s Blackouta lol!
[Vrh] Go down
http://vedrana24507.bloger.hr
 
Umjesto Britney,pjeva druga žena?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Britney slika
» Britney u TV seriji?!
» 'Britney se predozirala'
» Pokajnica Britney

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Celebrity :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: