Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Jessica Simpson na snimanju filma slomila nos

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Drama Queen
tipkam k'o teta za šalterom
tipkam k'o teta za šalterom
Drama Queen


Broj postova : 311
Age : 28
Location : Rijeka
Registration date : 14.08.2007

Jessica Simpson na snimanju filma slomila nos Empty
PostajNaslov: Jessica Simpson na snimanju filma slomila nos   Jessica Simpson na snimanju filma slomila nos Emptyned kol 19, 2007 1:17 pm

"MNOGO djevojaka ima tijelo slično mome, ali imam jedinstveni nos, za mene je vrlo poseban", samo je jedna od filozofskih izjava Jessice Simpson, koja je na snimanju novog filma, igrajući se s pištoljem, slomila svoj posebni i jedinstveni dio tijela.

Na snimanju filma "Major Movie Star" u kojem glumi holivudsku zvijezdu koja se pridružuje vojsci, Jessica Simpson je slomila nos, za kojeg je ranije izjavljivala kako joj je najdraži dio tijela. Igra s pištoljem nije dobro završila za 27-godišnju glumicu i pkjevačicu, koja je zbog ozljede morala uzeti nekoliko dana odmora. "Trčala sam s pištoljem, sve je bilo nekako užurbano, a ja sam se spotakla i pala. Zaista je boljelo!", izjavila je Jessica.

Jessica je priznala kako pri odabiru garderobe uvijek vodi računa o dojmu kojeg će to što kupuje ostaviti na muškarce. "Odijevam se za muškarce, ali i za sebe. Pazim na to kako ću izgledati u muškim očima, ali mislim da je to pozitivno, jer sam tako zapravo uvijek u svom najboljem izdanju", kaže Jessica, koju mnogi, na račun njenih izjava u medijima, smatraju najglupljom pripadnicom američkog jet seta. A konkurencija, morate priznati, nije baš mala.
[Vrh] Go down
https://christinaaguilera.forumcroatian.com
Natica...
Ain't No Other
Ain't No Other
Natica...


Broj postova : 97
Age : 29
Location : Niš, Srbija
Registration date : 15.08.2007

Jessica Simpson na snimanju filma slomila nos Empty
PostajNaslov: Re: Jessica Simpson na snimanju filma slomila nos   Jessica Simpson na snimanju filma slomila nos Emptyned kol 19, 2007 8:09 pm

OMG .. ma hahahahahahha lol!
[Vrh] Go down
http://britney.blog.ba
 
Jessica Simpson na snimanju filma slomila nos
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jessica Alba - InStyle mag UK (Jan 08)
» Christina Aguilera je idol Jessici Simpson

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Celebrity :: Novosti-
Forum(o)Bir: