Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Lohanici zatvor, Richie puštena

Go down 
Autor/icaPoruka
Drama Queen
tipkam k'o teta za šalterom
tipkam k'o teta za šalterom
Drama Queen


Broj postova : 311
Age : 28
Location : Rijeka
Registration date : 14.08.2007

Lohanici zatvor, Richie puštena Empty
PostajNaslov: Lohanici zatvor, Richie puštena   Lohanici zatvor, Richie puštena Emptysub kol 25, 2007 12:27 pm

Lohanici zatvor, Richie puštena Lindsay_lohan

Glumica/pjevačica Lindsay Lohan osuđena je na dan zatvora nakon što je priznala krivnju zbog vožnje pod utjecajem alkohola i posjedovanjem manje količine kokaina.

Prema sudskoj nagodbi od četvrtka, Lohan je dobila jednodnevnu zatvorsku kaznu i 10 dana društveno korisnog rada. Ipak, neće morati u zatvor jer je toliko već provela u pritvoru prilikom hapšenja.

21-godišnjakinja, koja nije bila na izricanju presude jer je trenutno na odvikavanju oglasila se iz klinike u Utahu:

"Svjesna sam da mi ovisnost o alkoholu i drogama onemogućava normalan život. Nedavno sam činila stvari zbog kojih se sada sramim. Prekršila sam zakon, i danas preuzimam odgovornost priznajući krivnju za svoj slučaj. Bez obzira što rekla na dan hapšenja kada sam bila pod utjecajem, ne krivim nikoga drugog za svoje stanje osim sebe. Zahvaljujem Bogu što nikoga nisam ozlijedila, što se lako moglo dogoditi. Želim biti zdrava i imati kontrolu nad svojim životom i karijerom te sam zamolila liječnike da mi u tome pomognu. Poduzimam korake da poboljšam svoj život. Srećom, u svojoj borbi nisam sama i znam da ljudi žele da uspijem. Možda će s vremenom postati lakše. Tome se nadam."

Lohanici zatvor, Richie puštena Images768950_NicoleRichie_944_1a

Trudnica Nicole Richie odslužila je u četvrtak 80 minuta zatvora od presuđena 4 dana. Glasnogovornik zatvora u Los Angelesu objašnjava da su zatražili od vlasti da pusti Richie prije vremena, jer je to uobičajena procedura za zatvorske kazne manje od 30 dana. "Takve slučajeve rješavamo unutar 12 sati, zbog pretrpanosti zatvora. Richie je u tom smislu tretirana kao svi ostali sa sličnim presudama."

Pet mjeseci trudnu Richie, koja je uhapšena krajem prošle godine zbog vožnje u krivom smjeru kada je priznala da je pod utjecajem marihuane i lijekova protiv bolova, još očekuje 36 mjeseci uvjetne kazne. U slučaju njezinog kršenja čeka je zatvor od godinu dana.
[Vrh] Go down
https://christinaaguilera.forumcroatian.com
 
Lohanici zatvor, Richie puštena
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Celebrity :: Novosti-
Forum(o)Bir: