Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Amy Winehouse krvava trčala Londonom

Go down 
Autor/icaPoruka
Drama Queen
tipkam k'o teta za šalterom
tipkam k'o teta za šalterom
Drama Queen


Broj postova : 311
Age : 28
Location : Rijeka
Registration date : 14.08.2007

Amy Winehouse krvava trčala Londonom Empty
PostajNaslov: Amy Winehouse krvava trčala Londonom   Amy Winehouse krvava trčala Londonom Emptysub kol 25, 2007 12:29 pm

U sitnim satima histerična i krvava izjurila je na ulicu i uskočila u prvi auto koji je naišao. Muž, također u krvi, pojurio je za njom. 'Spasio mi je život', kaže Amy.

Glasne svađe Amy Winehouse i supruga joj Blakea Fieldera-Civila eskalirale su jučer u krvavi sukob.

"Amy je bila sva u suzama, a muškarac je urlao na nju. Pritisnuo ju je uz kut i mislio sam da će je udariti, no kad se lift pojavio, pobjegla je", rekao je svjedok iz luksuznog hotela u kojem bračni par boravi otkad se odjavio iz klinike za rehabilitaciju.

"Malo iza 3 ujutro Amy je u panici istrčala iz hotela. Blake je trčao za njom, ali je nije mogao sustići. Izletjela je na ulicu kao da je vrag progoni i uskočila u prvi auto koji je zaustavila. Vikala je: 'Brzo, moram ući, moram pobjeći, pomozite mi.' Glas joj se lomio, vidjelo se da je izvan sebe od straha."

No ono što se učinilo kao veliki bijeg od zlostavljanja, Amy je drugi dan opovrgnula i svalila krivicu na sebe u SMS-u poznatom blogeru Perezu Hiltonu:

"Blake je najbolji muškarac na svijetu. Nikada ne bismo ozlijedili jedno drugo. Rezala sam se kada me zatekao u sobi s prostitutkom s kojom sam se planirala nadrogirati. Rekao mi je da nisam dovoljno dobra za njega, ali s pravom. Poludjela sam, a on mi je spasio život", prenosi Daily Mail.

Par je nakon burne noći ipak pronašao zajednički jezik, te su u znatno svježijem izdanju, no ipak s vidljivim ozljedama lica i tijela, slikani drugi dan kada su im se zabrinuti roditelji pridružili u hotelu.
[Vrh] Go down
https://christinaaguilera.forumcroatian.com
 
Amy Winehouse krvava trčala Londonom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Winehouse oteta s rehabilitacije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Celebrity :: Novosti-
Forum(o)Bir: