Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Jay-Z prijetio da će ubiti Rihannu

Go down 
Autor/icaPoruka
Drama Queen
tipkam k'o teta za šalterom
tipkam k'o teta za šalterom
Drama Queen


Broj postova : 311
Age : 28
Location : Rijeka
Registration date : 14.08.2007

Jay-Z prijetio da će ubiti Rihannu Empty
PostajNaslov: Jay-Z prijetio da će ubiti Rihannu   Jay-Z prijetio da će ubiti Rihannu Emptyuto kol 28, 2007 6:33 pm

'Možeš izaći na dva načina – kroz vrata kad potpišeš ugovor ili kroz prozor', rekao je Jay-Z neiskusnoj Rihanni na 29. katu zgrade. Instinkt hip-hop tajkuna pokazao se ispravnim za oboje.

Jay-Z prijetio da će ubiti Rihannu 0205007.17juz

Tom je "prijetnjom" Jay-Z dao do znanja Rihanni koliko želi da potpiše ugovor za njegovu izdavačku kuću Def Jam.

Tada 14-godišnja Rihanna oborila ga je s nogu na audiciji otpjevavši hit Whitney Houston For The Love Of Me.

"Audicija je prošla vrlo dobro. Držali su me zatvorenu do 3 sata ujutro, a Jay-Z mi je rekao da mogu otići na dva načina – kroz vrata kad potpišem ugovor ili kroz prozor. Vrlo laskavo", komentirala je ovih dana Rihanna.

Poslovni instinkt Jay-Z-ja pokazao se nepogrešivim. Njezin singl Umbrella ove je godine 19-godišnju Rihannu vinuo u nebesa, a oboma donio velike novce.

Rihanna je inače velika obožavateljica Z-jeve zaručnice Beyoncé, ali joj je uzor Madonna.

"Svaki bi umjetnik mogao izvesti glazbu s njezina prva dva albuma, ali njezine recentne pjesme mogu izvesti samo neki. Tijekom godina se otkrivala i isprobavala različita područja. Želim biti crna Madonna", zaključila je mlada zvijezda.
[Vrh] Go down
https://christinaaguilera.forumcroatian.com
 
Jay-Z prijetio da će ubiti Rihannu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Celebrity :: Novosti-
Forum(o)Bir: